Galeria
Wstecz Strona główna Dalej

 

Nauczyciele

Klasy

Absolwenci

Fotokronika

Rok szkolny 2011/2012

Nauczyciele

Oto prezentacja nauczycieli Publicznego Gimnazjum Nr 3
oraz wykaz nauczanych przez nich przedmiotów:

  1. Jegier Dorota - dyrektor szkoły, fizyka

  2. Sulińska Wioletta - język polski

  3. Woźnicka Jolanta  - język polski, logopeda

  4. Sagan - Rosiak Ewa  - język angielski

  5. Mistrzak Stanisław - język angielski

  6. Bogaczek Krystian  - język niemiecki

  7. Adamczyk Anna - historia, wiedza o społeczeństwie, wdż

  8. Fingas Bogusław - geografia, wychowanie fizyczne

  9. Krawczyk Krystyna - matematyka

  10. Góralczyk Teresa - chemia, matematyka

  11. Szydłowska Magdalena - religia

  12. Włodarczyk Bogumiła - informatyka, zaj. techniczne

  13. Hechłacz Katarzyna - plastyka, zaj. artystyczne

  14. Gruchaj Agnieszka - biologia, wychowanie fizyczne 

  15. Suliński Andrzej - wychowanie fizyczne

  16. Musalewski Andrzej - religia, muzyka, zaj. artystyczne

  17. Olejnik Dorota - pedagog szkolny, bibliotekarz

  18. Domowicz Emilia - wychowawca świetlicy

Klasy

 

 

W tym dziale przedstawiamy wychowawców i listy klas uczniów naszej szkoły. 

KLASA I A - wychowawca p. Krystyna Krawczyk

  1. Ciałkowski Mateusz
  2. Forysińska Amanda 
  3. Grzybowski Szymon
  4. Jarosławska Angelika
  5. Just Adrian  
  6. Karbowiak Irena
  7. Kołodziejczyk Hubert
  8. Kowalczyk Jan
  9. Łyskawka Rafał 
  10. Madalińska Diana
  11. Maląg Natalia
  12. Masiak Patryk  
  13. Perek Monika
  14. Sadowska Aleksandra
  15. Spaleniak Małgorzata 
  16. Szadkowska Marta 
  17. Tomczyk Piotr 
  18. Trzcińska Karolina
  19. Wojda Agnieszka 
  20. Wolf Sebastian 

KLASA I B - wychowawca p. Agnieszka Gruchaj

  1. Bączkowska Paulina

  2. Domowicz Klaudia

  3. Fikus Grzegorz

  4. Jarczewski Mateusz

  5. Kępniak Sebastian

  6. Kołodziejczyk Patryk

  7. Leśniewski Krystian

  8. Lider Kamil

  9. Lider Klaudia

  10. Lider Natalia

  11. Margielewska Marta

  12. Matczak Justyna

  13. Mędziak Jarosław

  14. Rybczyńska Oliwia

  15. Schmidt - Jensen Doris

  16. Skotnicki Jakub

  17. Słaba Marlena

  18. Swarzyński Mateusz

  19. Świątek Aleksandra

KLASA II A - wychowawca p. Teresa Góralczyk

  1. Brejt Patryk

  2. Ciesiołkiewicz Piotr

  3. Filipiak Dominika

  4. Janecki Bartłomiej

  5. Janecki Łukasz

  6. Jaszczak Filip

  7. Kaczorowska Wioleta

  8. Kalinowska Karolina

  9. Kobiera Aleksandra

  10. Kosecki Szymon

  11. Kubiak Izabela

  12. Laurikenaite Austeja

  13. Lisowski Daniel

  14. Majewska Ewelina

  15. Makara Bartłomiej

  16. Materka Paulina

  17. Miśkiewicz Ewelina

  18. Olbryś Aleksandra

  19. Pielka Michalina

  20. Pietrasik Jacek

  21. Ratajczyk Jakub

  22. Szargała Wojciech

  23. Tworek Katarzyna

  24. Wojtczak Dominik

  25. Woliński Adrian

  26. Zając Kinga

  27. Zientalak Justyna

  28. Żuchyński Jakub

KLASA II B - wychowawca p. Bogumiła Włodarczyk

  1. Adamczyk Bernard

  2. Bośko Mateusz

  3. Bilski Tomasz

  4. Chruściel Karolina

  5. Domagała Weronika

  6. Jaszczak Anita

  7. Kaszubska Karolina

  8. Klemżyński Filip

  9. Klemżyński Kajetan

  10. Klimek Paulina

  11. Korczakowska Katarzyna

  12. Leszczyk Jakub

  13. Mataśka Igor

  14. Mielczarek Justyna

  15. Oluszczyk Paulina

  16. Paszkiewicz Dariusz

  17. Pilarski Jakub

  18. Rosiak Roksana

  19. Rucińska Marzena

  20. Słomian Marta

  21. Szczęsny Mateusz

  22. Szubański Dawid

  23. Wagrowski Dawid

KLASA III A - wychowawca p. Krystian Bogaczek

  1. Bednarek Dominik

  2. Błaszkiewicz Aleksandra

  3. Ciałkowska Agata

  4. Cybulak Kamil

  5. Fojucik Jakub

  6. Frach Wiktor

  7. Górak Julia

  8. Górak Justyna

  9. Jaśkiewicz Tomasz

  10. Kałużny Patryk

  11. Kamerdyn Adrian

  12. Kikowski Sławomir

  13. Kobiera Kacper

  14. Leszczyk Adam

  15. Malinowski Kamil

  16. Paprota Mateusz

  17. Rachwalak Oliwia

  18. Rogalewicz Natalia

  19. Rogalewicz Patrycja

  20. Sadowski Adrian

  21. Skotarska Patrycja

  22. Słomian Damian

  23. Szadkowska Daria

KLASA III B - wychowawca p. Wioletta Sulińska

  1. Budka Edyta

  2. Budzyński Michał

  3. Cedzidło Marcela

  4. Cybulak Michał

  5. Czyżak Piotr

  6. Długosz Adrian

  7. Fraszczak Karolina

  8. Fraszczyńska Patrycja

  9. Hebel Bartłomiej

  10. Jaśniewicz Piotr

  11. Kamerdyn Andrzej

  12. Kitowski Adrian

  13. Królak Marta

  14. Lewandowska Joanna

  15. Małoszczyk Michał

  16. Mamoński Piotr

  17. Pajszczyk Daria

  18. Papuga Marcin

  19. Pierściński Rafał

  20. Skrzypińska Kesja

  21. Stangret Weronika

  22. Strzelczyk Adrian

  23. Supernat Martyna

  24. Wójcik Joanna

  25. Zamojska Eliza

Powrót